Emri, Tusk dhe Cipras takim "kokë më kokë"
zhurnaltv
Emri, Tusk dhe Cipras takim "kokë më kokë"

Emri, Tusk dhe Cipras takim "kokë më kokë"

 

© ZHURNAL 15.05.2018, 16:06 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."