PDSH-ja në Qeveri me ministër për investime të huaja dhe zv/ministër për transport dhe lidhje
zhurnaltv
PDSH-ja në Qeveri me ministër për investime të huaja dhe zv/ministër për transport dhe lidhje

PDSH-ja në Qeveri me ministër për investime të huaja dhe zv/ministër për transport dhe lidhje

 

© ZHURNAL 15.05.2018, 16:05 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."