E vërteta dhe Zhurnal fitojnë gjyqin ndaj "Posta e Maqedonisë", Kim Mehmeti dhe Xhevdet Pozharës
zhurnaltv
E vërteta dhe Zhurnal fitojnë gjyqin ndaj "Posta e Maqedonisë", Kim Mehmeti dhe Xhevdet Pozharës

E vërteta dhe Zhurnal fitojnë gjyqin ndaj "Posta e Maqedonisë", Kim Mehmeti dhe Xhevdet Pozharës

 

© ZHURNAL 16.04.2018, 17:05 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."