SPB Tetovë dhe DAP nga mos-funksionimi i sistemit të tyre, i rrjepin qytetarët tetovarë!?
zhurnaltv
SPB Tetovë dhe DAP nga mos-funksionimi i sistemit të tyre, i rrjepin qytetarët tetovarë!?

SPB Tetovë dhe DAP nga mos-funksionimi i sistemit të tyre, i rrjepin qytetarët tetovarë!?

 

© ZHURNAL 16.04.2018, 15:34 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."