Pavlopullos: Ndryshimi i Kushtetutës dhe emrit pa irredentizëm parakushte për marrëveshje
maqedonia
Pavlopullos: Ndryshimi i Kushtetutës dhe emrit pa irredentizëm parakushte për marrëveshje

Pavlopullos: Ndryshimi i Kushtetutës dhe emrit pa irredentizëm parakushte për marrëveshje

 

© ZHURNAL 05.03.2018, 10:31 | D.J.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."