Të bashkuar kundër terrorizmit, maqedonia dhe shqipëria thellojnë bashkëpunimin
maqedonia
Të bashkuar kundër terrorizmit, maqedonia dhe shqipëria thellojnë bashkëpunimin

Të bashkuar kundër terrorizmit, maqedonia dhe shqipëria thellojnë bashkëpunimin

 

© ZHURNAL 03.02.2018, 23:46 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."