« INSIDE - DOKUMENT » Pas raportimit të lajmit të rasit "ALFA" në ish "TV A1”, se mungojnë dëshmi, të dënuarit janë të pafajshëm, të njëjtën natë, ndërhyn policia dhe mbyllë televizonin!
zhurnaltv
« INSIDE - DOKUMENT » Pas raportimit të lajmit të rasit "ALFA" në ish "TV A1”, se mungojnë dëshmi, të dënuarit janë të pafajshëm, të njëjtën natë, ndërhyn policia dhe mbyllë televizonin!

« INSIDE - DOKUMENT » Pas raportimit të lajmit të rasit "ALFA" në ish "TV A1”, se mungojnë dëshmi, të dënuarit janë të pafajshëm, të njëjtën natë, ndërhyn policia dhe mbyllë televizonin!

 

© ZHURNAL 13.02.2018, 16:44 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."