Nëse "pajtimi" nuk kalon në parlament, Ivanov shpallë amnisti për "27 prillin" dhe jep dorëheqje?!
zhurnaltv
Nëse "pajtimi" nuk kalon në parlament, Ivanov shpallë amnisti për "27 prillin" dhe jep dorëheqje?!

Nëse "pajtimi" nuk kalon në parlament, Ivanov shpallë amnisti për "27 prillin" dhe jep dorëheqje?!

 

© ZHURNAL 04.12.2018, 14:20 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."