Reshje të dobëta lokale të shiut dhe borë në male
zhurnaltv
Reshje të dobëta lokale të shiut dhe borë në male

Reshje të dobëta lokale të shiut dhe borë në male

 

© ZHURNAL 11.01.2018, 11:14 | Zh.TV
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."