Zaev "GUXO" bëje hapin e parë, dëshmo se je pro-reformave! Shkarko Angjushevin dhe Bekteshin!
zhurnaltv
Zaev "GUXO" bëje hapin e parë, dëshmo se je pro-reformave! Shkarko Angjushevin dhe Bekteshin!

Zaev "GUXO" bëje hapin e parë, dëshmo se je pro-reformave! Shkarko Angjushevin dhe Bekteshin!

 

© ZHURNAL 01.10.2018, 19:19 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."