Zv.kryeministri Osmani: Gjithmonë kam punuar sipas ligjit dhe në interes të qytetarëve
zhurnaltv
Zv.kryeministri Osmani: Gjithmonë kam punuar sipas ligjit dhe në interes të qytetarëve

Zv.kryeministri Osmani: Gjithmonë kam punuar sipas ligjit dhe në interes të qytetarëve

 

© ZHURNAL 11.10.2018, 12:24 | B.M.
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."