« Koment » Për çfarë arsye Gruevski dha dorëheqje nga VMRO-DPMNE?
« Lajmi i fundit » Dorëhiqen Çiçakovski dhe dy anëtarë të tjerë të KSHZ-së
Bisedimet për emrin në gjeopolitikë pozitive dhe kornizë diplomatike
Pas pauzës tre vjeçare, fillojnë negociatat për emrin
Një delegacion nga Strazburgu do të monitorojë zgjedhjet lokale në Maqedoni

 

11.10.2017, 19:42 | T.E.1,174 views


Share:
Link:
YouTube:
Ember:
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

© ZHURNAL.mk


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.