Teknologji

Kuptimi i saktë i hashtagut

19.01.2018 | 14:20 * Z.H. * 620

Pse kufjet e iPhone kanë vrima shtesë?

19.01.2018 | 12:50 * Z.H. * 1,087

Droni i parë me pasagjerë, gati në Mars

19.01.2018 | 10:17 * Z.H. * 273

Youtube prezanton standardet e reja

18.01.2018 | 15:55 * Z.H. * 261

Surface Book 2 del në treg

18.01.2018 | 15:11 * Z.H. * 176

Bitcoin pëson rënie nën 10,000 dollarë

18.01.2018 | 14:09 * Z.H. * 524

YouTube integrohet në WhatsApp

18.01.2018 | 13:02 * Z.H. * 442

“PES 2018” rikthen Romarion

18.01.2018 | 12:01 * Z.H. * 171

Ora smart që kushton 197 mijë dollarë

18.01.2018 | 11:01 * Z.H. * 565

iPhone X 2019 me ndryshime në ekran

18.01.2018 | 08:58 * Z.H. * 462

Twitter mohon se po spiunon përdoruesit e tij

17.01.2018 | 13:18 * Z.H. * 215

Xiaomi Mi Max 3 vjen me dy kamera të pasme

17.01.2018 | 11:14 * Z.H. * 144

Kujdes nga e-mailat e Netflixit

17.01.2018 | 10:14 * Z.H. * 252


Faqe 1 / 93

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.