Sport

Viktor Hoxha hap klubi të kampionëve - GINA

16.01.2018 | 11:16 * A.A. * 144

Edhe Chelsea futet në garë për Sanchezin

16.01.2018 | 11:05 * Xh.I. * 283

Asnjë ofertë për Nainggolanin

16.01.2018 | 11:04 * Xh.I. * 186

Emre Can ndërron mendjen

16.01.2018 | 09:01 * Xh.I. * 395

Man City tërhiqet nga gara për Sanchezin

16.01.2018 | 09:00 * Xh.I. * 227

Lajm i mirë për Real Madridin, kthehet Benzema

16.01.2018 | 08:58 * Xh.I. * 336

Napolit i kthehen dy lojtarë nga lëndimi

15.01.2018 | 16:38 * Xh.I. * 273

Zyrtare: Lëndohet sërish Ousmane Dembele

15.01.2018 | 15:35 * Xh.I. * 541

Hysaj: Në Napoli, përgjithmonë

15.01.2018 | 15:32 * Xh.I. * 214

“Jemi ekip i vështirë për t’u mposhtur”

15.01.2018 | 13:51 * Xh.I. * 290

Kampionët pushojnë në malet e Banskos

15.01.2018 | 10:53 * A.A. * 412

Man City hyn në garë për Antoine Griezmann

15.01.2018 | 09:09 * Xh.I. * 330

Milani pas holandezit të Atalantas, Hateboer

13.01.2018 | 08:57 * Z.H. * 393

Talenti i Realit me legjendën e Barcelonës

13.01.2018 | 08:56 * Z.H. * 1,069

Tare me lajm fantastik për tifozët e Lazios

13.01.2018 | 08:54 * Z.H. * 1,028

Shkupi prezantoi 4 blerjet e reja

12.01.2018 | 15:20 * Z.H. * 629

Juventusi arrin marrëveshje me Praetin?

12.01.2018 | 13:25 * Xh.I. * 397

Joao Mario për Correan ose Carrascon?

12.01.2018 | 09:14 * Xh.I. * 210

Shoqata e Trajnerëve pranohet në AEFCA

11.01.2018 | 15:16 * Xh.I. * 152

Xhemaili drejt rikthimit te Bologna

11.01.2018 | 15:14 * Xh.I. * 465

Manchester United dhe Liverpool pas Pulisic

11.01.2018 | 15:13 * Xh.I. * 232

Zyrtare: Barcelona nënshkruan me Yerry Mina

11.01.2018 | 12:03 * Xh.I. * 434

Mancini: Unë e kam rindërtuar Interin

11.01.2018 | 12:03 * Xh.I. * 289


Faqe 1 / 112

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.