Lajme nga Shqiperia

Shi e breshër në mes të verës në Shqipëri

27.07.2017 | 19:34 * T.E. * 2,249

Meta merr mesazh urimi nga Erdogan

26.07.2017 | 14:39 * Z.H. * 270

Aksident me vdekje në Velipojë (FOTO)

26.07.2017 | 09:49 * Z.H. * 1,084

Ambasada italiane uron Presidentin Meta

25.07.2017 | 13:57 * Xh.I. * 249

Vasili: Shqipëria digjet, Kryeministri krihet

24.07.2017 | 11:49 * Xh.I. * 290

Plazhet pa shpëtimtarë e me pak mjekë

23.07.2017 | 22:28 * T.E. * 955

Zjarr i madh në Gjirokastër

23.07.2017 | 22:24 * T.E. * 270


Faqe 1 / 53

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.