Showbiz

Isa Haziri - Triumfues Mister Kosova 2018

23.01.2018 | 19:08 * T.E. * 413

Kaq keq po duket reja e Remzies sot

23.01.2018 | 16:25 * Z.H. * 2,072

Genta Ismajli bëhet boksere!

23.01.2018 | 16:15 * Z.H. * 740

Seldi dhe Mimoza nisin pushimet përrallore

23.01.2018 | 16:10 * Z.H. * 1,171

Bëhen bashkë burri i Teutës dhe i Tunës

23.01.2018 | 16:05 * Z.H. * 991

Modelja e Playboy, spiune e KGB?!

23.01.2018 | 15:55 * Z.H. * 1,070

Drake ka një mesazh për Rihannën

23.01.2018 | 15:50 * Z.H. * 213

Festë në familjen e Nexhat Osmanit

23.01.2018 | 15:45 * Z.H. * 644

Martohet Enis Bytyqi (Foto)

23.01.2018 | 15:40 * Z.H. * 2,690

Loading...
Ky vogëlush, sot është këngëtar i njohur

23.01.2018 | 14:15 * Z.H. * 801

Ja kush po e shoqëron në pushime Ledri Vulën?!

23.01.2018 | 14:10 * Z.H. * 1,355

Ka diçka të re nga Aida Doçi

23.01.2018 | 13:50 * Z.H. * 432

Gratë me këmbë si “shtyllat e Olimpit”

23.01.2018 | 12:45 * Z.H. * 438

Akon: Isha një i varfër nga Afrika

23.01.2018 | 12:35 * Z.H. * 329


Faqe 1 / 555

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.