Opinion

Pse Greqia hapi “shampanjën” e festës?

23.02.2018 | 14:19 * Xh.I. * 250

Synetia si pjesë e strategjisë kulturore!

20.02.2018 | 23:35 * B.M. * 1,396

Pesëdhjetë vjet nga demonstratat e Tetovës

20.02.2018 | 09:34 * D.J. * 1,095

Deti që nuk falet

19.02.2018 | 13:43 * Xh.I. * 476

Të shpëtojmë Shqipërinë nga shqiptarët

18.02.2018 | 10:27 * B.M. * 562

Eja zanë të këndojmë për Kosovën!

17.02.2018 | 21:33 * D.J. * 638

Kur Shqipëria dhe Kosova grinden në facebook!

17.02.2018 | 13:43 * D.J. * 750

Kosova është mrekullia e vogël e Evropës

16.02.2018 | 22:12 * B.M. * 409

Që Plotfuqishmëria të mos jetë e pafuqishme

15.02.2018 | 11:00 * Xh.I. * 631

Vallë, deri kur kështu ?!

11.02.2018 | 18:59 * B.M. * 3,407

Njerëzit me zile mbi kokë

11.02.2018 | 17:27 * D.J. * 7,658

Cubat e rrjeteve sociale

10.02.2018 | 22:42 * D.J. * 1,556

Shqiptarët dhe prirjet lokaliste

08.02.2018 | 10:20 * Xh.I. * 8,455

Stuhi në Ballkan!?

07.02.2018 | 12:23 * Xh.I. * 4,240

Broçkulla “ekspertësh”

06.02.2018 | 15:16 * D.J. * 1,719

Të jetosh në kohë bashibuzukësh

05.02.2018 | 16:53 * D.J. * 1,233

Një Decenie Pavarësi e Sovranitet

05.02.2018 | 14:47 * Xh.I. * 1,067

Një marrëveshje e keqe me Greqinë

02.02.2018 | 14:18 * Xh.I. * 637

Si e ndaluan amerikanët gjenocidin në Ballkan?

02.02.2018 | 13:19 * Xh.I. * 963

Diplomacia e Atleteve në vitin e Skëndërbeut

01.02.2018 | 23:43 * B.M. * 777

Amoraliteti i një aleance

30.01.2018 | 15:25 * I.XH * 1,380

Kahjet e orientimit të subjekteve shqiptare

30.01.2018 | 12:12 * I.XH * 5,746

Një “deja vu” e Blushit si politikan

29.01.2018 | 22:34 * B.M. * 389

Ballkani Perëndimor, mes barutit dhe paqes

26.01.2018 | 16:40 * B.M. * 2,216

Në ditëlindjen e tij

24.01.2018 | 14:26 * I.XH * 1,825

Defektet e bashkëpunimeve brendashqiptare

23.01.2018 | 12:12 * Xh.I. * 929

Helmi ndër ne!

22.01.2018 | 11:34 * Xh.I. * 4,287

Prindër të ndarë fëmijë të përbashkët

21.01.2018 | 15:26 * T.E. * 11,760

Fjalët e qiririt

16.01.2018 | 11:22 * I.XH * 11,534

Pushteti i Marrëveshjeve historike

15.01.2018 | 20:51 * D.J. * 1,514

Të jesh apo të mos jesh

15.01.2018 | 00:08 * B.M. * 10,791

"Çka po dojm, na po bajmë"

13.01.2018 | 00:11 * B.M. * 410

Drama e opozitës

10.01.2018 | 14:17 * I.XH * 1,837

Impakti Rus në dezinformacionin publik

09.01.2018 | 19:29 * D.J. * 637

Vetëfundosja me BESË

08.01.2018 | 20:40 * D.J. * 2,163

Prof.Dr. Dervish Alimi

08.01.2018 | 16:05 * B.M. * 1,755


Faqe 1 / 9

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.