Medicina

Ushqimet që përkeqësojnë gjendjen e veshkave

18.01.2018 | 13:22 * Z.H. * 1,800

Njihuni me superfuqitë e sodës së bukës

18.01.2018 | 09:19 * Z.H. * 1,039

Kështu mund të mbrohemi nga viruset dimërore

17.01.2018 | 16:14 * Z.H. * 418

Hani pas ushtrimeve, dhe jo para tyre

17.01.2018 | 15:13 * Z.H. * 359

Luftoni diabetin me vezë të ziera dhe uthull

17.01.2018 | 10:11 * Z.H. * 1,184

Këto janë shenjat e depresionit pas lindjes

15.01.2018 | 15:26 * Z.H. * 693

Sa shpesh duhen larë rrobat shtëpiake?

15.01.2018 | 14:26 * Z.H. * 635

Përfitimet nga Vitamina C

15.01.2018 | 13:25 * Z.H. * 499

Sëmundjet që i shëron lëkura e mollës

15.01.2018 | 12:25 * Z.H. * 945

Kjo bimë parandalon rënien e flokëve

15.01.2018 | 11:25 * Z.H. * 1,175

Si t’i parandaloni rrudhat në qafë?

12.01.2018 | 14:38 * Z.H. * 934


Faqe 1 / 25

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.