Lajme nga Maqedonia

Moti gjatë ditëve në vijim

20.04.2018 | 22:49 * T.E. * 477

Të papërgatitur për tregun europian

20.04.2018 | 19:04 * T.E. * 479

Orientimi profesional, kategori ligjore

20.04.2018 | 18:32 * T.E. * 473

Qeveria, raport për shpenzimet e drejtorëve

20.04.2018 | 16:25 * Xh.I. * 715

Mbi 100 mjekë aplikojnë për punë në Gjermani

20.04.2018 | 15:48 * Xh.I. * 1,052

Truproja i Veljanovskit del nga Shutka

20.04.2018 | 15:37 * Xh.I. * 944

Popovski: Lajmet e rreme problem global

20.04.2018 | 15:21 * D.J. * 456

Fejzi Aziri është kthyer në burgun e Shtipit

20.04.2018 | 14:45 * D.J. * 790

Kacarska-Gruevskit: Do ta marr telefonin celular

20.04.2018 | 14:36 * Xh.I. * 1,619

Maqedonia e inkurajuar t’i vazhdojë reformat

20.04.2018 | 14:03 * D.J. * 289

Dëshmi qesharake në mbrojtje të Gruevskit

20.04.2018 | 12:15 * D.J. * 2,460

Tevdovski dhe Bogov në Uashington

20.04.2018 | 10:17 * D.J. * 631

Dimitrov për vizitë në Luksemburg

20.04.2018 | 10:09 * D.J. * 339

Seancë e re gjyqësore për rastin "Tank"

20.04.2018 | 09:56 * Xh.I. * 390

Moti sot me diell me vranësira

20.04.2018 | 08:55 * B.M. * 735


Faqe 1 / 417

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.