Kulturë

Trashëgimia dhe kujdesi në miniaturë

19.04.2018 | 18:18 * T.E. * 358

Ndahet nga jeta regjisori Millosh Forman

14.04.2018 | 14:23 * T.E. * 542

Mbrëmje poetike me të madhin Çun Lajçi

12.04.2018 | 15:12 * D.J. * 734

Elina Duni promovon albumin e ri

03.04.2018 | 10:48 * Z.H. * 856

Greqi/ Statuja e Hygeias zbulohet në Spartë

02.04.2018 | 12:22 * Z.H. * 978

Vepra e Van Gogh shitet miliona euro në Paris

30.03.2018 | 11:53 * Z.H. * 1,036

Projekti i 'Pianoforte' për edukim muzikorë

28.03.2018 | 19:08 * T.E. * 937

Sot, Dita Botërore e Teatrit

27.03.2018 | 11:46 * Z.H. * 721


Faqe 1 / 81

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.