Ekspertët: Vizitat intensive bindin qytetarët
Asaf Ademi: Pa referendum të suksesshëm, Marrëveshja e Prespës nuk ka kuptim (VIDEO)
Shqiptarët, pro evropian!
Timonie: Mendoni për brezat e ardhshëm, zgjedhja është Maqedonia Veriore apo Koreja V..
Njihuni me vajzën e vogël të Shkurtës, kaq simpatike është ajo (Foto)
shkurteee_11.jpg

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos atë të muzikës popullore, shkruan ORAinfo. 

E njohur është edhe vajza e saj Gresa, gjithashtu një këngëtare e suksesshme.

Por, Shkurta ka edhe një vajzë tjetër e cila nuk është e njohur për publikun. Gresa sot ka postuar një fotografi të saj, në të cilën Agnesa duket shumë e bukur dhe simpatike…. 

Shikoni vet fotografin më poshtë. 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 16:41  | L.E. | 10,898 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Njihuni me Tukin, fitnes trajnerin super seksi që po çmend rrjetet sociale (Video)
Thaçi: Ti tregojmë botës së civilizuar se Shqiptarët në Maqedoni dijnë të ecin me NATO dhe BE (VIDEO)
Rrëfehet drejtori i Policisë sekrete, Nikolovski tregon a ekziston skenarë për dështim të Referendumit
Bilalli: Maqedonia do të mbetet një shtet i monumenteve dhe i statujave (VIDEO)
Marrëveshja e Prespës model për zgjidhjen e konflikteve tjera në rajon
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.