Zaev - Pens: Marrëveshja e Prespës siguron vendin e merituar në strukturat euroatlant..
Arta Bilalli-Zendeli: Sundimi i së drejtës cak kah i cili duhet të orientohen organet..
Referendumi, Ajdini: Fushata realisht e qetë dhe pozitive, qëllimi i të gjithëve ësht..
Fushata e referendumit, partitë shqiptare kanë bërë më shumë se ç`duhet
Sulmohet 23 vjeçari nga Kumanova 
sulmBB.jpg

ZHURNAL.mk

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 10:56  | L.E. | 2,100 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina Tahiri shfaqë me plot stil djalin e saj
10 gjërat që ne i shijojmë por që në Arabinë Saudite janë të ndaluara
Fëmija i qujtur “mrekullia e Zoti”, lind me katër këmbë dhe dy penisë
Roza Lati habiti të gjithë: E ëndërroj gjithë jetën këtë marrëdhënie (FOTO)
Arta Bilalli-Zendeli: Sundimi i së drejtës cak kah i cili duhet të orientohen organet e jurisprudencës
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.