Ekspertët: Vizitat intensive bindin qytetarët
Asaf Ademi: Pa referendum të suksesshëm, Marrëveshja e Prespës nuk ka kuptim (VIDEO)
Shqiptarët, pro evropian!
Timonie: Mendoni për brezat e ardhshëm, zgjedhja është Maqedonia Veriore apo Koreja V..
Zyrtare: Juventusi me pesë mungesa të mëdha ndaj Barcelonës
hig_1505136606-3313000.jpg

Khedira, Mandzukic, Chiellini, Cuadrado dhe Howedes do të mungojnë ndaj Barcelonës.

 

Juventusi ka zbardhur listën e lojtarëve që do të udhëtojnë në “Camp Nou” për t’u përballur me Barcelonën të martën.

 

“Zonja e Vjetër” do të luajë këtë ndeshje në Ligën e Kampionëve pa pesë lojtarë shumë të rëndësishëm, Benedikt Howedes, Giorgio Chiellini, Mario Mandzukic, Juan Cuadrado dhe Sami Khedira.

 

Allegri do ta ketë të vështirë në “Camp Nou” pa këta pesë lojtarë që mungojnë për arsye dëmtimesh. /Gazeta Express/

 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 15:34  | Z.H. | 751 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Njihuni me Tukin, fitnes trajnerin super seksi që po çmend rrjetet sociale (Video)
Thaçi: Ti tregojmë botës së civilizuar se Shqiptarët në Maqedoni dijnë të ecin me NATO dhe BE (VIDEO)
Rrëfehet drejtori i Policisë sekrete, Nikolovski tregon a ekziston skenarë për dështim të Referendumit
Bilalli: Maqedonia do të mbetet një shtet i monumenteve dhe i statujave (VIDEO)
Marrëveshja e Prespës model për zgjidhjen e konflikteve tjera në rajon
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.