« Ostreni për Zhurnal » Marrëveshja Maqedoni - Greqi, ngushton mundësinë e ndikimit të Rusisë në Ballkan
Marrëveshja Maqedoni - Greqi, Ervan Fuere: Maqedonia nuk ka traditë të debateve publi..
« Intervistë » Rexhepi: Bashkëjetesa është mënyrë e të jetuarit, jo kurtoazi
« Marrëveshja Maqedoni-Greqi » Reka: Maqedonia hapi rrugën e saj për në NATO dhe BE, Greqia hapi faqen e re të lidhj..
Shkup, mësimdhënësi godet nxënësin, i shkakton plagë të dukshme
mesues.jpg

Shkup, 7 nëntor- Në shkollën fillore "26 Korriku" në Shkup, mësuesi 50 vjeçar ka sulmuar fizikishT nxënësin 12 vjeçar, transmeton Zhurnal.

Rastin në polici e ka denoncuar babai i tij.

Sipas policisë, mësuesi e ka goditur nxënësin me shuplakë në fytyrë, pas çka i ka shkaktuar plagë të dukshme në fytyrë.

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet policore pranë SPB Shkup. Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit, njoftojnë nga MPB.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 07.11.2017, 13:48  | L.E. | 6,124 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lajm i hidhur për të gjithë shqiptarët, djalit të Halil Kastratit po i rrezikohet shikimi
« FOTO » Njihuni me vajzën superseksi të Kryeministrit Zaev
Edona Llalloshin e lodhin dy fëmijët, ja si ulet në mes qytetit për të pushuar
E mori milionerin e moshuar, 24 vjeçares i “bie qielli mbi kokë” kur kupton se ishte martuar me gjyshin
Nuk e keni menduar që është kaq e vjetër, ja sa vite ka Shyhrete Behluli
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.