Timonie: Mendoni për brezat e ardhshëm, zgjedhja është Maqedonia Veriore apo Koreja V..
Shekerinska: Nuk ka zgjedhje dhe prononcim më të madh se sa referendumi
Le Roa: Marrëveshja nuk është perfekte, por e hapë rrugën drejt BE-së dhe NATO-s
Jovanoviq: Zaev relaksoi marrdhëniet mes maqedonasve dhe shqiptarëve përmes barabarsi..
Teuta dhe Blero kapën së bashku në të njëjtin vend me Tarën (Foto)
teutaa_12.jpg

Është fëmiu dhe gëzimi i tyre i parë.

Dhe pavarësisht gjitha rrethanave, që të dy janë shumë të lidhur me të, shkruan Kosovarja.

Dashurinë që kanë për Tarën nuk hezitojnë ta shprehin hapur si Teuta e po ashtu edhe Blero. Por, një veprim i tyre ka befasuar ndjekësit.

Teksa Teuta ishte ajo që shpërndau fotografitë me Tarën, duke lënë mbishkrimin që “Së bashku është vendi ynë i preferuar” , edhe Blero pas disa minutash shpërndau një video të vajzës së saj në Instastory. A është kjo shenjë që çifti ndodhen në vendin e njëjtë pranë vajzës së tyre…

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.11.2017, 09:38  | L.E. | 4,089 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Sot rivarroset në Kosovë babi i Leonora Jakupit: Mirë se erdhe në Kosovën e lirë, Heroi im
Aksion policor në City Mall në Shkup, kapen armë dhe drogë në dy makina?!
Marina Vjollca shfaqet pa reçipeta nga pushimet në Kuba/foto
Simptomat e kancerit të prostatës: Flokët mund t’ju zbulojnë këtë shenjë kryesore të paralajmërimit
Ja si dukej nëna e Qumilit si nuse, ishte një zonjë e madhe
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.