Ndihmës sekretari i shtetit për Evropë dhe Euro-Azi Mitchell letër Mickoskit: Jemi të..
« KOMENT » Sa jenë të rezikshme zgjedhjet për LSDM-në, të rikthej VMRO-në në pushtet!
« Zgjedhjet e parakohshme » Aliti: BDI përsëri është në avantazh, por jo edhe aq sa e tregojnë sondazhet
Lufta për të mbajtur gjallë marrëveshjen e Prespës vazhdon...!
Leonora i kërkon Adelinës të bëjë duet, po çka i thotë Adelina?
ad_12.jpg

Nuk e sfidon asgjë lajmin bombastik të sherrit mes dy këngëtareve më të njohura në vend, Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi.

Për atë kohë, ky konsiderohej skandali më i madh në estradë, ndonëse edhe atëherë kanë ndodhur gjëra të pa hijshme, por që nuk janë zbuluar e kanë mbetur të fshehura në qoshet ku kanë ndodhur, shkruan Kosovarja.

Vitet ikin, por marrëdhënia e Leonores dhe Adelines mbetet e “ngrirë”.

Raporti i tyre është përcjellë edhe nga një mori pretendimesh edhe thashethemesh, por asgjë konkrete. Ishte Leonora që ditë më parë shprehi dëshirën që të kishte një duet me Adelinën. Ide e mirë, interesante, por duket të jetë e pa realizueshme, meçe nuk ka ende asnjë shenjë aprovimi nga kolegia e saj, këngëtarja e famshme Adelina Ismaili.

Asnjë fjalë, asnjë zë. Asgjë! A mund të ndodh?

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.11.2017, 09:16  | L.E. | 1,313 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Mbreteresha e Kobra City “gjunjezon” Kallashin. Klubi fiton shifra marramendëse nga prania saj
A do të votojë ish ministrja e kulturës ndryshimet Kushtetuese!
« Zgjedhjet e parakohshme » Aliti: BDI përsëri është në avantazh, por jo edhe aq sa e tregojnë sondazhet
Shtëpia i shpëtoi stuhisë 200 kmh, pronarët tregojnë përse nuk u shkatërrua
Takimi i Thaçi - Kasami "frikë" nga forca e Ziadin Selës, si parti e fuqishme e parë opozitare
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.