« Analizë » Fondet e BE-së për Maqedoninë, një histori papërgjegjshmërie
« INSIDE » Parkingjet - Komunikacioni akoma mbetet hall i madh i qytetarëve
Real Madrid në “galaktikën e 13, Livepool “mbetet vetëm”!
Kreu i BFI-së Sulejman Ef. Rexhepi: “Nuk kam bërë agjitime për Zaevin. Zaevi ka kërku..
Kjo gjë që po bën Learta do ta hidhërojë Shyhretën (Foto)
syy_1.jpg

Learta ka bërë gati pasaportat për t’u nisur sërish për Gjermani.

Ajo së bashku me Kushtrimin dhe djalin e saj do të largohen nga Kosova, përcjell ORAinfo. Këtë nuk do ta përjetojë lehtë Shyhretja më shumë se për të dhe Kushtrimin, ajo do të hidhërohet për largimin e nipit.

 

Pas disa ditëve që Shyhretja e shijoi atë tani është koha për t’u ndarë nga ai.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.11.2017, 09:11  | L.E. | 1,306 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Ish kryeministri Georgievski për Huffingtonpost: Maqedonia perendimore duhet të jetë pjesë e Shqipërisë së madhe
Presidenti serb, Vuçiq parashikon se çka do të ndodh me Maqedoninë në Samitin e qershorit të BE-së
Bëhen bashkë vajzat e Sahidës dhe Safetës, iu lënë pa mend kaq të bukura
Nusja e Granitit vesh dallamë, po vjehrra e saj ia ‘ftohë’ me këtë fustan të bukur
Ministri i ri i arsimit dhe shkencës, Ademi: Të gjithë asistentët dhe demostratorët do të marrin vendime
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.