Ndihmës sekretari i shtetit për Evropë dhe Euro-Azi Mitchell letër Mickoskit: Jemi të..
« KOMENT » Sa jenë të rezikshme zgjedhjet për LSDM-në, të rikthej VMRO-në në pushtet!
« Zgjedhjet e parakohshme » Aliti: BDI përsëri është në avantazh, por jo edhe aq sa e tregojnë sondazhet
Lufta për të mbajtur gjallë marrëveshjen e Prespës vazhdon...!
Pas ndarjes nga e dashura, ja çfarë bën ai (Foto)
stresi_13.jpg

Reperi nga Shqipëria i njohur në publik si Stresi është njëri nga artistët që së fundi është komentuar shumë në lidhje me jetën private. 

Nuk ka shumë kohë që Stresi ka bërë të ditur që i dha fund lidhjes me tashmë ish të dashurën, Kejsi, shkruan lajmi.net.

Ai është goxha aktiv me postime në rrjete sociale dhe së fundi publikoi një foto nga ashensori të cilës ia shoqëroi edhe një mbishkrim. “E di ca kam kuptuar ne jete : Qe njerzve nuk u mjafton asnjiher ndjenja qe u fal …. nuk di c.mutin duan por di qe nuk duan ne si persona duan ne si personalitet …”, shkruan Stresi mbi fotografi. Edhe pse nuk ka treguar se kujt ia dedikoi këto fjalë, reperi duket se këtë mbishkrim e kishte bërë pikërisht për ish të dashurën për ta fajësuar për ndarjen.

Stresi këtë vit është pjesëmarrës në “Kënga Magjike” ku u paraqit me këngën “Sa herë e don”, në bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Flor Banën.

 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.11.2017, 13:59  | L.E. | 706 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Mbreteresha e Kobra City “gjunjezon” Kallashin. Klubi fiton shifra marramendëse nga prania saj
A do të votojë ish ministrja e kulturës ndryshimet Kushtetuese!
« Zgjedhjet e parakohshme » Aliti: BDI përsëri është në avantazh, por jo edhe aq sa e tregojnë sondazhet
Takimi i Thaçi - Kasami "frikë" nga forca e Ziadin Selës, si parti e fuqishme e parë opozitare
Shtëpia i shpëtoi stuhisë 200 kmh, pronarët tregojnë përse nuk u shkatërrua
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


..
..
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.