Bota

Turqia paralajmëron Greqinë

18.10.2018 | 18:07 * T.E. * 76

Kërkohet dorëheqja e Mark Zuckerberg

18.10.2018 | 15:17 * Xh.I. * 197

Tërmet 5,3 ballësh godet Indonezinë

18.10.2018 | 11:12 * Xh.I. * 215

Paraburgimet sekrete në Kinë

18.10.2018 | 09:21 * Xh.I. * 354

Guantanamo i hapur edhe për 25 vite

17.10.2018 | 16:05 * Xh.I. * 289

Macron: Europa po rrëshqet drejt nacionalizmit

17.10.2018 | 14:59 * Xh.I. * 191

Së paku 13 të vrarë nga shpërthimi në Krime

17.10.2018 | 14:58 * Xh.I. * 168


Faqe 1 / 393

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.