Lajme nga Kosova

Të ndihmojmë ushtarakun e UÇK-së, Halim Tolaj

24.06.2018 | 16:30 * T.E. * 1,922

Thaçi e Vuçiq takohen sot në Bruksel

24.06.2018 | 09:00 * Z.H. * 382

Sot disa lagje në Prishtinë pa ujë

23.06.2018 | 08:34 * Xh.I. * 394

Moti sot dhe nesër në Kosovë

23.06.2018 | 08:32 * Xh.I. * 476

Haradinaj: Serbia me demarkim nënkupton ndarje

22.06.2018 | 15:18 * Xh.I. * 472

Kosova do aplikojë si shtet vëzhgues në OBT

22.06.2018 | 14:26 * Xh.I. * 217

Thaçi ngushëllon familjen e diplomatit Ahmeti

22.06.2018 | 09:21 * Xh.I. * 430


Faqe 1 / 303

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.