Lajme nga Maqedonia

Nesër fillon regjistrimi në konvikte

24.06.2018 | 15:54 * T.E. * 570

Ushtarë në kufijtë e jashtëm të BE?

24.06.2018 | 13:11 * T.E. * 1,215

LSDM dënon sulmin ndaj selisë së VMRO-së

24.06.2018 | 11:56 * T.E. * 654


Faqe 1 / 957

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.