Ekonomi

Filloi pagesa e fondeve të para nga IPARD 2

21.09.2018 | 14:17 * D.J. * 193

Tevdovski: Nuk ka neto debi të re

20.09.2018 | 16:20 * D.J. * 245

Sot çmim i ri i derivateve

17.09.2018 | 09:05 * Xh.I. * 4,831

Sezoni i turshive, ulet interesimi i qytetarëve

16.09.2018 | 17:13 * T.E. * 1,074

Rritet derdhja e devizave prej turizmit

13.09.2018 | 15:37 * D.J. * 541


Faqe 1 / 61

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.