Kronika

Sulmohet një taksist në Shkup

21.06.2018 | 15:20 * D.J. * 61

Është djegur një shtëpi në Kumanovë

21.06.2018 | 12:56 * D.J. * 371

Aksident në rrugën Prilep-Shkup

20.06.2018 | 11:59 * D.J. * 445

65 dënime për vozitësit e shpejtë në Shkup

14.06.2018 | 10:31 * D.J. * 622

Polici qëllohet nga autobusi në lëvizje

12.06.2018 | 22:37 * T.E. * 7,247

Kapen valltare dhe lëndë narkotike në Gostivar

12.06.2018 | 14:35 * D.J. * 5,302

Djali rrah nënën

08.06.2018 | 21:42 * T.E. * 2,813

Goditet nga vetura 99 vjeçarja nga Shkupi

05.06.2018 | 11:46 * Z.H. * 1,480

Rrahje masive në Strumicë, për një shishe birre

04.06.2018 | 12:08 * Xh.I. * 1,009


Faqe 1 / 74

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.