Lajme nga Shqiperia

Rama uron Erdoganin për fitoren elektorale

24.06.2018 | 23:27 * T.E. * 352

Sinoptikanët: Mot me reshje gjatë qershorit

23.06.2018 | 15:49 * T.E. * 759

Projekt punësimi në Burgun e Beratit

22.06.2018 | 19:14 * T.E. * 299


Faqe 1 / 255

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.