Sport

Sulmuesi i Skënderbeut kërkohet nga Chievo

16.01.2018 | 16:28 * Xh.I. * 162

Jetmir Krasniqi i bashkohet Luganos

16.01.2018 | 14:58 * Xh.I. * 66

“Kështu iu hakmora Manchester Unitedit”

16.01.2018 | 12:45 * Xh.I. * 369

Loading...
Viktor Hoxha hap klubi të kampionëve - GINA

16.01.2018 | 11:16 * A.A. * 166

Edhe Chelsea futet në garë për Sanchezin

16.01.2018 | 11:05 * Xh.I. * 367

Asnjë ofertë për Nainggolanin

16.01.2018 | 11:04 * Xh.I. * 186

Emre Can ndërron mendjen

16.01.2018 | 09:01 * Xh.I. * 416

Man City tërhiqet nga gara për Sanchezin

16.01.2018 | 09:00 * Xh.I. * 234

Lajm i mirë për Real Madridin, kthehet Benzema

16.01.2018 | 08:58 * Xh.I. * 377

Napolit i kthehen dy lojtarë nga lëndimi

15.01.2018 | 16:38 * Xh.I. * 273

Zyrtare: Lëndohet sërish Ousmane Dembele

15.01.2018 | 15:35 * Xh.I. * 541

Hysaj: Në Napoli, përgjithmonë

15.01.2018 | 15:32 * Xh.I. * 214


Faqe 1 / 223

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.