Kulturë

Të mërkurën mbahen “Mbrëmjet poetike”

19.03.2018 | 12:58 * D.J. * 711

Agnus Dei fiton çmimin e 100-të jubilar

15.03.2018 | 10:26 * Z.H. * 539

Loading...
Karnavalet Ilire në Bozovcë të Tetovës

12.03.2018 | 13:27 * Xh.I. * 924

Piktori i njohur portretizon Dua Lipën

11.03.2018 | 19:24 * T.E. * 682

Sonte në Tetovë do ketë një ngjarje të madhe

09.03.2018 | 11:00 * Z.H. * 1,247

"Rrëfime grash" me Filarmoninë e Maqedonisë

08.03.2018 | 09:18 * D.J. * 596

Një tjetër poeteshë proteston artistikisht

05.03.2018 | 11:00 * Z.H. * 700

Mbrëmje humanitare "Bota humane"

04.03.2018 | 12:04 * T.E. * 524

Muzika nga Maqedonia në koleksionin holandez

01.03.2018 | 09:33 * Z.H. * 543


Faqe 1 / 80

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.