Teknologji

Google tani e di edhe se kur do të vdesim

20.06.2018 | 12:49 * Z.H. * 720

WhatsApp, duke punuar për Windows

19.06.2018 | 16:46 * Z.H. * 421

Pse nuk duhet ta mbushni telefonin gjatë natës

19.06.2018 | 15:42 * Z.H. * 2,434

Sa shpesh duhet ta pastroni telefonin?

19.06.2018 | 14:45 * Z.H. * 342

LG X5 2017 lansohet heshtazi

19.06.2018 | 11:40 * Z.H. * 221

Loading...
Aplikacioni që tregon sa kafe duhet të pini

18.06.2018 | 14:58 * Z.H. * 313

Roboti-dado

18.06.2018 | 14:01 * Z.H. * 196

Lansohet Asus ZenFone Ares, vjen me 8 GB RAM

18.06.2018 | 10:40 * Z.H. * 304

5G pritet të debutojë këtë vit

14.06.2018 | 13:55 * Z.H. * 555

Samsung Galaxy S9 mund iPhone X

12.06.2018 | 16:30 * Z.H. * 688


Faqe 1 / 117

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


R. Kosovë
---
E-mail: info @ zhurnal-ks.com

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.