Kronika

Bie nga skelja, gjen vdekjen një punëtor 

26.07.2017 | 14:04 * L.E. * 2,993

Shkupjani përdhunon një vajzë në Ohër

26.07.2017 | 10:59 * L.E. * 3,680

Tronditëse, një fëmijë bie nga kati i tretë

25.07.2017 | 11:32 * L.E. * 3,848

Shkup, 23 aksidente gjatë fundjavës

24.07.2017 | 10:12 * Xh.I. * 530

Plagosë të ëmën në Qendër të Shkupit

20.07.2017 | 14:49 * L.E. * 18,158

Vdiq një punëtorë në Prilep

18.07.2017 | 14:45 * Xh.I. * 1,270

Ndërroi jetë Qani Mehmeti

18.07.2017 | 09:35 * Z.H. * 7,029

Zhduken dy vajza të moshës 16 dhe 19 vjeçare

17.07.2017 | 15:19 * L.E. * 2,527

Digjen tre kiosqe dhe tre automjet në Shkup

16.07.2017 | 14:44 * Xh.I. * 3,971

Grabitet një farmaci në Çair

15.07.2017 | 14:38 * A.SH * 2,253

Nëntë fatkeqësi komuniakcioni në Shkup

14.07.2017 | 10:49 * L.E. * 983


Faqe 1 / 15

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.