Lajme nga Kosova

Gjakovë, gjenden eshtra njerëzish

20.04.2018 | 21:01 * T.E. * 420

Familja Hoti ndjehet e kërcënuar

20.04.2018 | 21:00 * T.E. * 398

Shpend Maxhuni emërohet drejtor i AKI-së

20.04.2018 | 18:22 * T.E. * 397

Biseda për rrugën euro-atlantike të Kosovës

20.04.2018 | 11:27 * Xh.I. * 172

Gjuriç sot në Kosovë, këtë herë merr leje

20.04.2018 | 09:27 * Xh.I. * 399

Në maj vijnë monitoruesit e BE-së për vizat

20.04.2018 | 09:25 * Xh.I. * 330

A do të zgjerohet koalicioni LDK-PDK?

19.04.2018 | 16:39 * Xh.I. * 568

Saimir Tahiri: Ja pse kam heshtur për 6 muaj

19.04.2018 | 14:56 * Xh.I. * 1,128

KE: Kuvendi i pafuqishëm dhe me shumë mangësi

19.04.2018 | 09:21 * Xh.I. * 276

Dacic: Kosova do të bashkohet me Shqipërinë

19.04.2018 | 09:20 * Xh.I. * 577

Haradinaj: Vizat hiqen brenda pak javësh

18.04.2018 | 21:46 * T.E. * 778

Përleshje me sëpatë në Pejë

18.04.2018 | 11:14 * Xh.I. * 676

Shefi i AKI-së duhet të zgjidhet para 1 majit

18.04.2018 | 09:19 * Xh.I. * 411

Dita e Dëshmorëve të Komunës së Prishtinës

18.04.2018 | 09:17 * Xh.I. * 332

Raporti i dështimit!

18.04.2018 | 09:16 * Xh.I. * 299

Gjendet 12 vjeçarja e zhdukur

17.04.2018 | 16:06 * Xh.I. * 945


Faqe 1 / 138

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.