Ekonomi

Bankat, nuk do të ketë ulje të kamatave

20.04.2018 | 16:30 * Xh.I. * 147

Shteti vuan nga biznesi ilegal

19.04.2018 | 18:46 * T.E. * 387

Bie intensiteti i ndërtimeve në Maqedoni

15.04.2018 | 12:37 * T.E. * 678

Vjet kanë ikur jashtë 230 milionë euro

13.04.2018 | 19:13 * T.E. * 902

Rritet çmimi i cigareve

12.04.2018 | 14:41 * D.J. * 2,687

Tregtarët nuk pranojnë dislokim nga Bit Pazari

09.04.2018 | 20:21 * T.E. * 1,452

“Societe Generale” largohet nga Maqedonia?

06.04.2018 | 20:07 * T.E. * 1,986

Firmat e painteresuara për kredi bankare

05.04.2018 | 15:35 * Xh.I. * 858

Telekom hap inkubator për talente digjital

05.04.2018 | 10:21 * Xh.I. * 861

Shteti subvencionon me 50 për qind

04.04.2018 | 19:44 * T.E. * 1,688

Zvogëlohet i numrit i bagëtive në Maqedoni

04.04.2018 | 12:54 * Xh.I. * 1,195

Angjushev: KRRE, nën kontroll të opozitës

03.04.2018 | 15:11 * Xh.I. * 877

Qeveria nuk heq dorë nga taksa progresive

02.04.2018 | 16:39 * Xh.I. * 798

Nga mesnata derivate më të shtrenjta

02.04.2018 | 14:22 * D.J. * 1,980

Mbi Maqedoninë brenda një viti 300.000 fluturime

26.03.2018 | 14:15 * D.J. * 1,162

Dallim i madh mes pagave në Maqedoni

24.03.2018 | 10:26 * T.E. * 2,015

Paga mesatare në janar 24.025 denarë

23.03.2018 | 13:33 * D.J. * 1,200

Shporta minimale në shkurt 32.382 denarë

23.03.2018 | 12:55 * D.J. * 1,013

Agronomët: Bora rrezikon sythet e pemëve

22.03.2018 | 18:46 * T.E. * 1,136

Çmime të reja të derivateve

19.03.2018 | 13:46 * D.J. * 3,501


Faqe 1 / 25

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.