Ekonomi

Nga mesnata çmime të reja të derivateve

22.01.2018 | 13:00 * I.XH * 1,848

Maqedoni, rritet qarkullimi në industri

19.01.2018 | 11:13 * Xh.I. * 617

DAP-i kërkon përsëri TVSH-në nga personat fizik

18.01.2018 | 16:34 * Xh.I. * 1,685

Sara Fashion filloi me pastrim total

16.01.2018 | 11:46 * Z.H. * 1,695

Gjendja alarmante në blegtori

11.01.2018 | 19:47 * T.E. * 822

BPRM: Vazhdon rimëkëmbja e ekonomisë

10.01.2018 | 16:22 * I.XH * 445

Biznesmenët shprehen optimistë për 2018-ën

07.01.2018 | 17:19 * T.E. * 474

Akciza e shtrenjtoi dizelin

29.12.2017 | 09:42 * Xh.I. * 1,783

Punëtori për prodhimtari organike

23.12.2017 | 11:52 * T.E. * 600

Neto rroga mesatare në tetor 23.356 denarë

22.12.2017 | 13:41 * Xh.I. * 980

Bursa e dytë turistike e Maqedonisë

21.12.2017 | 09:14 * Z.H. * 279

Bursa e dytë turistike e Maqedonisë

17.12.2017 | 10:55 * T.E. * 1,008


Faqe 1 / 22

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.