Mercedes lason video promovuese të super veturës sportive, AMG CLA 35
auto
Mercedes lason video promovuese të super veturës sportive, AMG CLA 35

Mercedes lason video promovuese të super veturës sportive, AMG CLA 35

Mercedes ka shpalosur versioni sportiv të modelit CLA, të quajtur AMG CLA 35.

Kjo veturë sportive, AMG CLA 35 vjen me 300 kuajfuqi e një mori teknologjish të reja, transmeton koha.net.Bukuri, muskuj e tru, vijnë së bashku me këtë sedan, pohojnë nga Mercedes.

© ZHURNAL 09.04.2019, 14:38 | L.E. | 432 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut