ABT bën më të mirën për këtë Audi Q7 “brutal” (Foto)
auto
ABT bën më të mirën për këtë Audi Q7 “brutal” (Foto)

ABT bën më të mirën për këtë Audi Q7 “brutal” (Foto)

Kompania e njohur ABT Sportsline, që merret me modifikimin e veturave, ka zgjeruar ofertën e saj me paketën e re për modifikimin e modelit Q7 të gjeneratës aktuale të Audit. ABT për këtë Q7 ka bërë më të mirën që të duket sa më “brutal”.

Paketa e re përfshinë mbrojtësin e përparmë të ridizajnuar, maskën e përparme me logon “ABT”, pragjet e reja, mbrojtësit anësor të zgjeruar, disa elemente shtesë për siguri, mbrojtësin e pasmë shtesë (difuzer) dhe mbrojtësin e pasmë shtesë (spoiler) mbi çati, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, në paketën e re për këtë Audi Q7 përfshihet edhe sistemi i ri sportiv i shkarkimit të gazrave dhe set i ri i rrotave prej 22-inç nga alumini.

Në ofertë, po ashtu, është edhe paketa për përforcimin e motorit, kështu që motori i këtij Q7 nga 210 është përforcuar në 243 kuajfuqi.

© ZHURNAL 07.04.2019, 10:24 | L.E. | 770 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut