Mercedes shfaqë një pjesë të G-Wagen (Foto)
auto
Mercedes shfaqë një pjesë të G-Wagen (Foto)

Mercedes shfaqë një pjesë të G-Wagen (Foto)

Enterieri i modelit që shfaqet brenda disa javësh

Sikur prodhuesit tjerë edhe Mercedes, është duke e zgjeruar linjën e makinave SUV, transmeton Telegrafi. Mirëpo, ka rritur edhe numrin e makina të volgla të kësaj linje, ndërsa një prej tyre e ka në pritje.

Ky është modeli GLB nga G-Wegon, që Mercedes do ta prezantojë në fund të muajit në Shangai Auto Show.

Prodhuesi gjerman, e ka postuar imazhin me pjesët e enterierit në llogarinë zyrtare të rrjetit social, për ta hequr menjëherë. Mirëpo, mediat që merren me automobilizëm, kanë arritur dhe ruajnë imazhin, për ta ndarë me të gjithë.

Enterieri gjigant i ndjeshëm në prekje, duket se ka zëvendësuar çdo komandë dhe opsion tjetër, duke treguar për një teknologji të lartë.

Ulësja e shoferit me atë të shoqëruesit e kanë një ndarje, ndërsa para ndodhen edhe ventilatorët e mëdhenj për cilësinë të lartë të ajrit.

© ZHURNAL 04.04.2019, 11:46 | L.E. | 1,000 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut