Ndërron jetë Tania Mallet, ish-aktorja e filmave të James Bondit
kulture
Ndërron jetë Tania Mallet, ish-aktorja e filmave të James Bondit

Ndërron jetë Tania Mallet, ish-aktorja e filmave të James Bondit

Ka ndërruar jetë ish-aktorja e filmave të James Bondit.

Tania Mallet, e cila luajti Tilly Mastersonin në filmin për James Bondin, “Goldfinger”, vdiq në moshën 77 vjeçare, transmeton lajmi.net.Kjo është konfirmuar nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë zyrtare të Twitterit të filmit rreth James Bondit.

“Na vjen të keq të themi se ka ndërruar jetë Tania Mallet, e cila veproi si Tilly Masterson në vazhdimin ‘Goldfinger’. Mendimet tona janë me familjen dhe miqtë e saj në këto momente të vështira”, kanë shkruar ata.

 

 

© ZHURNAL 03.04.2019, 09:54 | L.E. | 2,303 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut