Spiunohet Audi A3 Sportback i ri (Foto/Video)
auto
Spiunohet Audi A3 Sportback i ri (Foto/Video)

Spiunohet Audi A3 Sportback i ri (Foto/Video)

Audi është duke përgatitur versionin e ri të modelit shumë të pëlqyer të saj, A3.

Audi me këtë model të A3-shit, i cili është fotografuar duke u testuar, sfidon direkt BMW seria 1, transmeton koha.net.Në stil gjenerata e ardhshme e A3 Sportback duket e njëjtë me modelin paraprak, por i janë ndryshuar dritat nga para e pas si dhe mbrojtësit e tij.

Përderisa eksterieri i tij nuk ka pësuar shumë ndryshime, nga brenda do të përshtatet me teknologjinë e re të Audisë, MMI.

Audi pritet që A3 e ri ta prezantoj në panairin e veturave në Frankfurt, i cili mbahet në shtator.

© ZHURNAL 03.04.2019, 11:03 | L.E. | 713 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut