Një tjetër shqiptar në Netflix: Aktori luan në serial përkrah yllit të Hollivudit
kulture
Një tjetër shqiptar në Netflix: Aktori luan në serial përkrah yllit të Hollivudit

Një tjetër shqiptar në Netflix: Aktori luan në serial përkrah yllit të Hollivudit

Ngjarja zhvillohet në Serbi dhe në episodin e mëposhtëm, aktori shqiptar shihet i lidhur, duke u marrë në pyetje dhe kërcënuar nga një oficer serb.

Arbër Mehmeti ka arritur të bëhet pjesë edhe e serialit të famshëm, “Shameless”.

Kjo nuk është hera e parë që ai luan përkrah yjeve të Hollivudit, pasi ai ka aktruar edhe në filmat “Counterpart”, “The Madness Within”, “Jean Claude Van Johnson”, “Discount Fitness”, “Love of Mass Destruction”, “Empty Space”, e të tjerë.

 

© ZHURNAL 02.04.2019, 14:22 | L.E. | 970 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut