10 kabrioletët më të mirë të vitit 2019 (Foto)
auto
10 kabrioletët më të mirë të vitit 2019 (Foto)

10 kabrioletët më të mirë të vitit 2019 (Foto)

Pavarësisht shkakut, që të gjithë ne dashurojmë të kemi vetura pa çati, duke pasur parasysh shtimin e adrenalinës nga ballafaqimi direkt me ajrin, transmeton lajmi.net.Sidoqoftë, ‘Auto-Car’ ka përzgjedhur 10 makinat e tipit kabriolet, të cilat po cilësohen nga kjo e fundit si më të mirat për vitin aktual.

Ndiqini ato më poshtë:

1. Porsche 718 Boxster

2. BMW Z4

3. Audi TT Roadster

4. Mercedes E-Class Kabriolet

5. Mini Convertible

6. BMW seria e 4

7. Audi A5 Kabriolet

8. Mercedes C-Class Kabriolet

9. Audi A3 Kabriolet

10. Mercedes SLC

© ZHURNAL 02.04.2019, 10:38 | L.E. | 542 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut