Gjiko i bën surprizë Elitës live në emision, ajo ‘shpërthen’ në lot (Foto)
showbiz
Gjiko i bën surprizë Elitës live në emision, ajo ‘shpërthen’ në lot (Foto)

Gjiko i bën surprizë Elitës live në emision, ajo ‘shpërthen’ në lot (Foto)

Elita Rudi ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj, shkruan Gazeta Blic.Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi Elitën.Reperi i erdhi asaj nga prapa në skenë, ku Elita u habitë kur e pa.

Me pas Gjiko u ul ne gjunjë dhe i bëri një dedikim asaj. “Oj gruja jem, ditën e parë që te kam pare e kam ditur se do jesh gruaja im.

Më ke falur djalin me te mire ne bote, me ke falur krejt boten. Tani po te pyes do te jesh me mua deri ne fund te jetes“, ishin fjalët e Gjikos i cili nxori dhe unazën qe kishte për Elitën.Elita Rudi, u emocionua aq shumë nga ky moment saqë shpërtheu në lot.Shikoni imazhet:

© ZHURNAL 16.04.2019, 09:09 | L.E. | 2,674 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut