Afrona Dika iu lë pa fjalë me këtë imazh (Foto)
showbiz
Afrona Dika iu lë pa fjalë me këtë imazh (Foto)

Afrona Dika iu lë pa fjalë me këtë imazh (Foto)

E fejuara e këngëtarit, Blero Muharremit është ndër emrat e njohur, e cila është pjesë e pandashme e mediave rozë.

Modelja Afrona Dika, e cila është e pëlqyer nga një numër i madh i njerëzve po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta.E kur jemi te imazhet, pak më parë për 171 mijë ndjekësit e saj, bukuroshja e Bleros publikoi një fotografi të bukur, në të cilën duket e mrekullueshme.

Me flokë të lëshuara dhe grim që i shkon për fytyre, e fejuara e këngëtarit të njohur ju lë pa fjalë.

© ZHURNAL 16.04.2019, 09:06 | L.E. | 798 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Jozyrtarisht: Hekuran Duka i BDI-së në epërsi në komunën e Dibrës
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm