Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por ja kush po i shoqëron ata
showbiz
Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por ja kush po i shoqëron ata

Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por ja kush po i shoqëron ata

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, shkruan ORAinfo.Meda dhe Lulja janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes një postimi ata kanë treguar se kanë dalur në darkë.

Bashkë me ta janë edhe dy këngëtaret e njohura, Vjollca Haxhiu dhe Violetë Kajtazi.

© ZHURNAL 16.04.2019, 09:04 | L.E. | 826 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut